HAKKIMIZDA

İlk özel çay sanayi kuruluşlarından biri olan Tadım Çay San. Ltd. Şti. 1988 yılında Yönetim Kurulu başkanı Sn. Ekrem Kopuz’un babaları Vahittin Kopuz tarafından 50 ton yaş çay işleme kapasiteli olarak Veliköy’ünde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana, çay sektöründe gerek kaliteli gerekse kurumsallaşma sürecinde ciddi bir tutumla çalışmalarına devam eden Tadım Çay, zamanın ilerlemesi ve çay taleplerinin de artmasıyla, günlük 120 ton yaş çay kapasiteli 2. bir fabrikasını Rize’nin İyidere bölgesinde kurmuştur. İki fabrikasıyla yaklaşık 100 personele istihdam sağlamakla birlikte, 2500 müstahsile de hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan paketleme tesisi,günlük yaklaşık 20 ton paketleme üretimi yapmaktadır. İki fabrika yıllık toplam 2500 ton kuru çay üretimiyle Türkiye pazarındaki yerini almakta ve faaliyetlerini sürdürmektedir.Üretim sürecinde ve kullandığımız mamul noktasında tamamen %100 doğal, ilaç kullanılmayan katkısız ve kaliteli çay üretimi yapan firmalar arasındadır.

İnşaat sektöründe ise Kopuz Mimarlık markasıyla , bugün ile geleceğin çağdaş ve modern yaşam alanlarını oluştururken, yatırımcılar için, ‘sürekli büyüyen’ değer yaratmayı, her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunmayı misyon edinmiştir. Aynı zamanda,güvenlik, ekonomi, lüks ve konfordan hiçbir zaman taviz vermeyen Kopuz Mimarlık, geçmişten geleceğe, gayrimenkul yatırımcıları için, ‘bölgedeki en hızlı yatırım getirisini yaratma’ iddiasını da taşıyor.

Kuruluşundan beri önceliği ülke ekonomisine ve yöre halkına katkı sağlamak olmuştur. Bu ilkeyle çıkılan bu yolda ilk günkü heyecanla hizmet vermeye devam ediyor.

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Aquiring a business composing services that basically appreciates the topic is excellent. People review your resume and directions intimately and even develop some of the most ideal assignment writing.

style=”text-align: center;”>Genel Müdür

Sn. Ekrem Kopuz

 

    Yönetim Kurulu Üyesi                                                              Yönetim Kurulu Üyesi

Çay Grubu                                                                                           İnşaat

     Sn. Sercan Kopuz                                                                          Sn. Şükrü Ülker